2017  2016  

29.03.2017

29 березня 2017 року делегація компанії «ТММ-Енергобуд Менеджмент» відвідала галузеву виставку «Offshore Mediterranean Conference 2017», що проходила в місті Равен, Італія. Головною метою зазначеної поїздки було встановлення нових ділових контактів з потенційними бізнес-партнерами, а також ознайомлення з європейським ринком трубопроводів.

 

26.01.2017

Станом на 26 січня 2017 року компанія «ТММ-Енергобуд Менеджмент» завершила процедури отримання Дозволів та Сертифікатів на виготовлення трубопроводів для атомних і теплових електростанцій, Сертифікату відповідності Системи менеджмента якістю вимогам ISO 9001:2008, IDT.

 

Для зручності ознайомлення, Ви можете завантажити інформаційні матеріали на свій комп'ютер

 

Шановні колеги!

 

Представляємо Вам компанію «ТММ-Енергобуд Менеджмент».

 

Ідея створення підприємства з виробництва елементів трубопроводів, продукція якого буде відповідати світовим стандартам і стане невід'ємною частиною сучасних енергосистем, надійних і безпечних, існувала з моменту заснування Компанії. А в 2007 році фахівці підприємства закінчили розробку й затвердили проект нового заводу і цього ж року приступили до будівельно-монтажних робіт.

На початку 2010 року в Харківській області з'явилося нове підприємство, яке було створено за сучасними вимогами до технологічного й виробничого процесу, починаючи з робочого проектування й конструювання, і закінчуючи виготовленням і поставкою трубопроводів високого, середнього та низького тиску, включаючи трубопроводи з нержавіючих сталей для атомних і теплових станцій.

 

У своїй роботі «ТММ-Енергобуд Менеджмент» прагне враховувати індивідуальні особливості кожного замовлення й потреби кожного замовника, постійно розвиваючись та удосконалюючи якість своєї роботи, щоб пропонувати нашим клієнтам найкраще, повністю відповідаючи їхнім очікуванням!


Ми відкриті для Вас і запрошуємо до ділового співробітництва!

 

 

 

 

Спеціалізація компанії «ТММ-Енергобуд Менеджмент» - виготовлення й поставка елементів трубопроводів для потреб теплових та атомних електростанцій, а також підприємств металургії та нафтохімічного комплексу.

 

Виробнича площа першої черги, яка була запущена в експлуатацію в лютому 2010 року, становить близько 40000 квадратних метрів. Габарити будівлі, колони, між колонний простір та висота ферм перекриття дозволили встановити необхідне технологічне й підйомно-транспортне встаткування відповідно до проектної технологічної схеми й спеціального планування встаткування, що забезпечує поступальне переміщення заготовок і готових виробів уздовж цехових прольотів без зустрічних транспортних потоків й утворення «вузьких» місць.

При виборі устаткування ми орієнтувалися на кращі зразки сучасної техніки. Серед наших постачальників є як вітчизняні машинобудівники, такі як ТОВ «Фроніус-Україна», ЗАТ «Кераммаш», ТОВ «ХЕЗ ПТМ», так і провідні закордонні фірми Weldotherm (Німеччина), ABC Schafer (Німеччина), Messer (Німеччина), Faccin (Італія), YXLON (Німеччина), ESAB (Швеція), ГК EXEN (Росія).

 

Всі основні технологічні операції - газоплазмова різка труб і металопрокату, гнуття, термообробка, зварювання й контроль – автоматизовані та виконуються на найсучаснішому європейському обладнанні, що гарантує високу продуктивність і стабільно високу якість.

 

У виробництві не використовуються екологічно небезпечні технології.

Технічний директор,
Якимович Костянтин

Основна продукція трубопровідного виробництва «ТММ-Енергобуд Менеджмент» це – трубопроводи пару та гарячої води I-IV категорій по ПБ 10-573-03 та СТО ЦКТІ 0-003-2007 та елементи трубопроводів АЕС по ПНАЕ Г-008-89, ОСТ 108.030.123-85, ОСТ 10.030.124-85.

 

Трубопроводи поставляються в вигляді фасонних деталей, збірних одиниць та збільшених збірних одиниць, з’єднаних між собою зваркою відповідно до конструкторської документації (кресленням блоку).

 

До фасонних та збірних елементів трубопроводів належать:

 

труби прямі з обробленими під зварювання кінцями;

труби гнуті з відношенням R/Dн>3, де R - радіус згинання, Dн - зовнішній діаметр труби, мм;

труби крутовигнуті з відношенням R/Dн 1,4 - 3

коліно без прямих ділянок з відношенням R/Dн 1 - 2

трійникове відгалуження (трійник) та розвилки штамповані (точені), ковані, зварні рівно прохідні та перехідні, з витягнутою горловиною і т.д., які призначені для експлуатації в умовах пароводяного середовища з робочим тиском більш, ніж 0,07 МПа ті з температурою більше 115°С;

переходи штамповані, точені та зварені

заглушки штамповані, точені, фланцеві, плоскі, еліптичні та ін.;

фланці комірцеві, плоскі;

вварні звужуючі пристрої – витратоміри;

штуцери, бобишки, пробки.

 

Вибачте, сторінка знаходиться у розробці

 

Комплексні поставки систем трубопроводів для енергетичних об'єктів, на яких спеціалізується «ТММ-Енергобуд Менеджмент», включають проведення вишукування, проектних робіт і підготовку робочої документації на продукцію, що виготовляється. Індивідуальність кожного об'єкта та несерійність виробництва вимагають особливого відношення й професіоналізму конструкторської служби, що робить її важливою невід'ємною частиною виробничого процесу.

 

 

Конструкторська служба «ТММ-Енергобуд Менеджмент» укомплектована висококваліфікованими кадрами з досвідом роботи в виробництві трубопроводів.

 

За безпосередньої участі наших фахівців в 1980-1990-тих роках розроблялися галузеві стандарти, якими дотепер користується вся енергетика, розроблялася й випускалася робоча документація для виготовлення трубопроводів для теплових й атомних енергоблоків СРСР та закордонних країн.

 

Наші люди – наша гордість! Середній вік працівників конструкторської служби становить 42 роки. Стаж роботи за спеціальністю від двох до 38 років. Піклуючись про спадковість і розвиток кращих традицій інженерії, ми приділяємо особливу увагу вихованню молодого покоління конструкторів, передаючи їм накопичені старшим поколінням практичні знаннями й досвід.

 

 

Завдяки наявності професійного конструкторського підрозділу, «ТММ-Енергобуд Менеджмент» самостійно забезпечує підготовку робочої конструкторської документації, виготовлення й поставку для потреб ТЕС й АЕС елементів станційних і турбінних трубопроводів, а також розробку спеціальних перспективних трубопровідних напрямків, підбір конструктивних рішень для базових елементів паропроводів надкритичних параметрів пари у діапазоні температур 580-620°С при тиску гострої пари 28-32 МПа

Фахівці конструкторського відділу завжди зможуть запропонувати технічно грамотне й економічно оптимальне рішення конструкцій для реалізації в проектах атомних і теплових енергоблоків як із традиційних сталей (20, 15ГС, 16ГС, 12Х1МФ, 15Х1М1Ф, 08Х18Н10Т та інших), так і із сучасних високохромистих сталей типу російської 10Х9МФБ-Ш або її європейського аналога Х10CrMoVNb9-1 (P91). Конструкторська служба «ТММ-Енергобуд Менеджмент» співпрацює з більшістю проектних і галузевих інститутів СНД, що забезпечує нашим конструкторським розробкам високу якість і наукову підтримку.

 

Оснащення виробництва сучасним устаткуванням відкриває додаткові можливості в проектуванні систем трубопроводів і забезпечує високу якість їхнього виготовлення.

Розрахунковий ресурс роботи виробленого встаткування становить 200 тисяч годин, овальність гибів – 4 - 6 %, а максимальне стоншення стінок труб у розтягнутій зоні 10-12%, при блочній поставці на 50% і більше зменшується кількість зварних стиків, що істотно знижує витрати в експлуатації. Ці характеристики нашої продукції дозволяють використовувати її для будівництва сучасних надійних енергетичних об'єктів, що повністю відповідають світовим стандартам

 

 

Головний конструктор трубопроводів,
Завгородній Юрій

Компанія «ТММ-Енергобуд Менеджмент» спеціалізується на виробництві елементів збірних одиниць трубопроводів для теплових й атомних станцій різного призначення, у тому числі транспортуючих пар і гарячу воду під високим тиском. Безпека при їхній експлуатації зумовлює особливо високі вимоги до якості нашої продукції.

 

До рішення цього важливого завдання на підприємстві підійшли системно, контролюючи якість на всих етапах виготовлення, починаючи з моменту одержання матеріалів і комплектуючих до відвантаження готової продукції, аналізуючи й удосконалюючи виробничі й технологічні процеси для попередження причин невідповідностей та дефектів.

Система менеджменту якості «ТММ-Енергобуд Менеджмент», сертифікована на відповідність вимогам ISO 9001:2009 в Україні, що підтверджено сертифікатом відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001:2001. Також СМЯ сертифікована в Російській Федерації, про що свідчить сертифікат відповідності вимогам стандарту ГОСТ Р ISO 9001-2001. В даний момент ведуться роботи із сертифікації на відповідність вимогам стандарту ГОСТ Р ISO 14001-2007 і ГОСТ Р ISO 9001-2008.

 

Такий підхід до керування виробництвом, що націлений у першу чергу на якість виробленої продукції й задоволення вимог замовника й кінцевого споживача, завжди ґрунтується на активній участі всих членів трудового колективу. А в нашому випадку, коли виробничий процес базується на новітніх наукомістких технологіях й експлуатації сучасного встаткування, функціонування всієї системи якості неможливе без високої кваліфікації персоналу.

ПОЛІТИКА ТА ЦІЛІ В ОБЛАСТІ ЯКОСТІ КОМПАНІЇ «ТММ-ЕНЕРГОБУД МЕНЕДЖМЕНТ»

Політика керівництва компанії «ТММ-Енергобуд Менеджмент» спрямована на завоювання довіри та поваги замовників продукції та послуг.

 

Політика в області якості орієнтована, головним чином, на досягнення наступних цілей:

 

зміцнення позицій на внутрішньому та зовнішньому ринках та постійне розширення ринків збуту в країнах Європи та СНД;

збільшення кількості постачальників на основі взаємовигідних відносин та співпраці;

збільшення долі експорту на 50 %;

збільшення штату працівників до 450 осібек;

отримання сталого прибутку для подальшого росту фінансово-економічного стану підприємства;

удосконалення системи управління якістю;

підвищення кваліфікації та рівня професійної підготовки всього персоналу.

 

Досягнення намічених цілей компанією «ТММ-Енергобуд Менеджмент» буде здійснювати за допомогою:

 

постійного аналізу вимог споживачів;

постійного аналізу інформації про кон’юнктуру ринків збуту;

використання високоякісного сучасного устаткування;

впровадження передових технічних та технологічних рішень;

навчання та атестації персоналу;

забезпечення сприятливих умов праці для персоналу підприємства;

застосування раціональної та гнучкої системи ціноутворення;

Дозвіл на використання продукції на території РФ

Дозвіл на використання продукції на території РФ. Додаток сторінка 1 из 3.

Дозвіл на використання продукції на території РФ. Додаток сторінка 2 из 3.

 

Для ефективного довгострокового планування роботи заводу, чіткого виконання зобов'язань перед замовниками Комерційна служба «ТММ-Енергобуд Менеджмент» уклала ряд угод про стратегічне співробітництво з найбільшими виробниками котельних труб України, Росії й Німеччини, а також металургійними комбінатами й машинобудівними заводами, продукція яких дозволяє нашому підприємству виконувати замовлення, які відповідають всім світовим стандартам якості та безпеки.

 

 

Справжньою гордістю, золотим фондом компанії «ТММ-Енергобуд Менеджмент» є наші співробітники - їх знання, професійні навички, компетенція й досвід. Саме їх ми вважаємо запорукою успішності й конкурентоспроможності нашого підприємства.

 

Оснащений сучасним, високопродуктивним устаткуванням вітчизняних та провідних європейських фірм, «ТММ-Енергобуд Менеджмент» має потребу у висококваліфікованому персоналі десятків різноманітних професій, більшість з яких унікальні, оскільки подібного виробництва в Україні немає.

 

Дефіцитність та унікальність професій, потреба в забезпеченні безперервного розвитку підприємства обумовлюють проведення активної кадрової політики, метою якої є формування й розвиток власних фахівців, підвищення їхньої кваліфікації для створення згуртованого колективу професіоналів.

 

Тому головними завданнями кадрової служби є:

 

залучення фахівців, захоплених своєю справою, націлених на розвиток, готових працювати на досягнення спільних цілей;

адаптація нових співробітників у колективі;

розвиток персоналу через навчання, підвищення кваліфікації, формування кадрового резерву і його оцінку;

створення системи мотивації;

розвиток корпоративної культури, створення сприятливого морально-психологічного клімату;

підтримка наступності знань і навичок завдяки системі стажування й наставництва.

 

Працюючи з дотриманням прав і забезпеченням соціальних гарантій працівників у повній відповідності з вимогами трудового законодавства України, ми прагнемо забезпечувати безперервність процесу збагачення знань, створювати умови для саморозвитку й росту кожного нашого співробітника!

Одним із принципів нашої компанії є створення гідних умов праці для наших співробітників

«ТММ-Енергобуд Менеджмент» будує взаємини зі своїми співробітниками в повній відповідності з трудовим законодавством України.

 

У компанії для всіх категорій персоналу встановлений 40 годинний робочий тиждень. Співробітникам гарантується повний соціальний пакет.

Працівникам, які зайняті на шкідливому виробництві, відповідно до законодавства України та на підставі проведеної атестації робочих місць, надаються пільги.

Важливим пріоритетом для заводу є життя й здоров'я наших співробітників, саме тому особливе значення приділяється створенню здорових і безпечних умов праці, приймаються заходи щодо профілактики виробничого травматизму. У встановленому законодавством України порядку проводиться навчання безпечним методам і прийомам виконання робіт та наданню першої допомоги при нещасних випадках на виробництві, проводяться інструктажі з охорони праці.

Керівництво переконане, що люди, які працюють у комфортних умовах й відчувають турботу про себе, упевнені в завтрашньому дні, готові розвиватися в професійній діяльності й досягати високих результатів, забезпечуючи стійкий розвиток і конкурентоспроможність усього підприємства.

 

Тому поряд з соціальними гарантіями, передбаченими трудовим законодавством України, «ТММ-Енергобуд Менеджмент» розробляє власну соціальну програму, у рамках якої планується розвиток житлової програми, надання позик та матеріальної допомоги працівникам і членам їхніх родин у випадку виникнення непередбачених та надзвичайних обставин.

 

Адміністрація «ТММ-Енергобуд Менеджмент» розуміє соціальну відповідальність бізнесу й прагне своєю виробничою діяльністю сприяти розвитку суспільства й держави. Головною метою соціальної активності є послідовне підвищення якості життя наших співробітників!

Наші двері завжди відчинені для ініціативних, творчих людей, які ставлять перед собою мету зробити внесок у розвиток компанії і побудувати кар'єру

«ТММ-Енергобуд Менеджмент»

 

63525, Харківська область, Чугуївский р-н, смт. Малинівка, вул. Гетьмана Острянина, 2

 

Тел.:

+380 577 28 07 30

Факс:

+380 577 28 07 30

plant@tdem.com.ua

 

 

 

 

 

 

 

Керівництво

Директор

Салуха Тимур Юрьевич

Приймальня:

+380 577 28 07 30

Начальник трубопровідного виробництва

Котелевцев Іван Юрійович

+380 577 28 07 30 (доб. 15 04)

ij_kotelevtsev@tdem.com.ua

Директор HR

Ступко Александр Александрович

+380 577 28 07 30 (доб. 12 01)

aa_stupko@tdem.com.ua

 

 

Технический директор

Якимович Костянтин Вікторович

+380 577 28 07 30 (доб. 16 01)

kv_yakimovich@tdem.com.ua

Головний зварник

Матвійцев Володимир Дмитрович

+380 577 28 07 30 (доб. 16 30)

vd_matveytsev@tdem.com.ua

Начальник відділу продажів

Подимай Віталій Іванович

+380 577 28 07 30 (доб. 27 02)

vi_podimay@tdem.com.ua

 

 

Головний конструктор трубопроводів

Завгородній Юрій Вікторович

+380 577 28 07 30 (доб. 60 01)

jv_zavgorodniy@tdem.com.ua

Начальник Відділу технічного контролю

Юдін Ігор Борисович

+38(057)715 15 94

jv_zavgorodniy@tdem.com.ua

Начальник ВМТЗ

Трухмаєв Олександр Олександрович

+380 577 28 07 30 (доб. 17 02)

tral@tdem.com.ua

 

 

Комерційний директор

Джанашия Реваз Иосифович

+380 577 28 07 30 (доб. 17 01)

ri_djanashya@tdem.com.ua

Фінансовий директор

Твалчрелидзе Реваз

+380 577 28 07 30

Tvalchrelidze@tdem.com.ua

Головний бухгалтер

Топчій Наталія Сергіївна

+380 577 28 07 30 (доб. 14 10)

NS_Topchiy@tdem.com.ua

«ТММ-Енергобуд Менеджмент»

№ П/П

Назва

Дані

1

Найменування

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТММ-ЕНЕРГОБУД МЕНЕДЖМЕНТ» (скорочено: ТОВ «ТММ-ЕНЕРГОБУД МЕНЕДЖМЕНТ»)

2

ІПН

408487625262

3

ЄРДПОУ

40848765

5

Юридична адреса

14000, Україна, м. Чернігів, вул. Пушкіна, 34-А, офіс 2

6

Поштова адреса

63525, Харківска область, Чугуївский р-н, смт. Малинівка, вул. Гетьмана Острянина, 2

7

Банківскі реквізити

р/р 26007013052221 в ПАТ «СБЕРБАНК» МФО 320627

8

Прізвище, ім’я, по-батькові керівника

Салуха Тимур Юрійович, Генеральний директор, що діє на підставі Статуту